Adam Karabec

AC Sparta Praha

Reprezentační statistiky

Období Česká republika Zápasy Góly
2019 -  U-19 7 0
2018 - 2019 U-16 14 3
2017 - 2018 U-15 10 3

Aktualizováno 30.11.2019

POST

záložník

NAROZEN

02.07.2003

PREFEROVANÁ NOHA

Levá

VÝŠKA / VÁHA

182cm / 65kg

AKTUÁLNĚ

 • 12.08.2020

  Sparta zakončila přípravu výhrou a remízou. Ve střelbě se nemýlili Karabec a Hložek


  Read more

  Středeční den nabídl poslední dva zápasy, ve kterých Sparta otestovala své síly před novým ročníkem české nejvyšší soutěže. Svěřenci kouče Václava Kotala se nejprve postavili SV Horn a byl to talentovaný mladík Adam Karabec, který odstartoval jednoznačnou střeleckou podívanou, na jejímž konci bylo skóre 4:0. Sedmnáctiletý hráč otevřel skóre v e 26. minutě, kdy křížnou střelou zamířil k zadní tyči. Během přípravy v Rakousku se jednalo již o jeho druhý přesný zásah.  

 • 02.08.2020

  Sparta začala přípravu vítězně. Mezi střelce se zapsali Krejčí s Karabcem


  Read more

  Pražská Sparta v sobotu odstartovala sérii přípravných zápasů, které mají prověřit její sílu před další sezónou. První zápas s Vltavínem byl zrušen, ale již o tři dny později se letenský tým střelecky ukázal proti druholigovému Táborsku, který na Strahově porazil vysoko 5:0. Mezi střelce se zapsali také talentované tváře z agentury ISM Krejčí a Karabec.

 • 22.06.2020

  Karabec si získal důvěru Sparty. Spolupráce byla prodloužena nejen s klubem, ale i s agenturou ISM


  Read more

  Teprve šestnáctiletý Adam Karabec zažívá svou životní sezónu plnou razantních změn. Na podzim získával zkušenosti v B-týmu letenského celku, během zimní přestávky se pak přesunul rovnou do A-týmu. Sparta větří jeho velký potenciál, který byl podpořen prvními ligovými starty a premiérovou trefou, proto mu neváhala nabídnout nový kontrakt až do roku 2023.

 • 11.06.2020

  Karabec si připsal první start v základní sestavě Sparty a podepsal se pod výhrou s Opavou


  Read more

  Jméno teprve šestnáctiletého mladíka Adama Karabce získává každým dalším zápasem na větším a větším věhlasu. Produkt strahovské akademie kráčí ve stopách Adama Hložka a začíná se prosazovat v A-týmu pražské Sparty. Proti Opavě si odbyl debut v základní sestavě a podílel se na důležité výhře 2:0.

 • 07.06.2020

  Hložka s Karabcem pojí dlouholetá minulost. Proč je první jmenovaný vzorem pro toho druhého?


  Read more

  Mají celou svou kariéru stále před sebou, přesto je kolem nich poměrně runo. Adam Hložek s Adamem Karabcem jsou považování za budoucnost nejen letenského týmu, ale třeba také národního výběru. Oba se již v mládežnických výběrech prosazují, ale obstát dokážou i mezi zkušenými mazáky. Zatímco Hložek patří již ke stabilní opoře základní sestavy Sparty, Karabec se v A-týmu teprve rozkoukává.

 • 03.06.2020

  Druhý ligový start a Karabec už patří mezi střelce: Dost mi dává se připravovat s nejlepšími


  Read more

  Přestože Sparta v aktuální tabulce české nejvyšší soutěže figuruje na příčkách daleko za očekáváním, na talentované mladíky ve svém týmu si stěžovat rozhodně nemůže. Tamní hráčská akademie plodí zajímavé artikly, které by do pár let mohly patřit k hlavním pilířům základní sestavy. Adam Hložek i přes svůj nízký věk si důvěru kouče Kotala vysloužil, nyní se zdá, že se dostane většího prostoru i dalšímu talentu. Adam Karabec si v posledním ligovém kole připsal první ligovou trefu.

 • 31.05.2020

  Start v Karviné byl pro Spartu jako z hororu, pak ale i zásluhou Hložka a Karabce slavila výhru


  Read more

  Přesvědčení z herní a výsledkové krize nebylo u pražské Sparty nahlodáno ani v Karviné, kam letenský celek odcestoval po porážce s Plzní. Hostům hned od úvodních minut teklo do bot a bylo patrné, že problémy jsou hlubšího rázu. Naštěstí se Sparta po poločase oklepala a nakonec slavila zisk tří bodů i díky přičinění Adama Hložka a Adama Karabce.

 • 15.02.2020

  Talent Karabec se vytáhl, trefil se dvakrát za sparťanské béčko


  Read more

  Velký sparťanský talent absolvoval celou zimní přípravu s letenským A-týmem a evidentně mu to prospělo. Jakmile zase naskočil za třetiligovou rezervu, řádil jako černá ruka. Dvěma góly rozhodl o výhře Pražanů v přípravném duelu na půdě jabloneckého béčka 3:2.

 • 25.01.2020

  Top 50 českých talentů: Karabec na 5. místě, Hložek vítězem ankety


  Read more

  Deník Sport i začátkem tohoto roku sestavil již tradiční žebříček padesáti největších českých fotbalových nadějí s ročníkem narození 2000 a mladší. Ve výběru, na němž se podíleli i trenéři mládežnických reprezentací a klubů hrajících dorosteneckou ligu, najdete hned devět mladíků, které zastupuje agentura ISM. Sparťan Adam Hložkem dokonce celou anketu ovládl.

 • 18.01.2020

  Adam Karabec debutoval za áčko Sparty s kapitánskou páskou


  Read more

  Šestnáctiletý talent dostal šanci ukázat se hned v úvodním utkání pražské Sparty v rámci zimní přípravy.