AKTUÁLNĚ

zpět na všechny zprávy

Tecl opět za Jablonec skóroval, proti Baníku to stačilo ale jen na bod

Sedmadvacetiletý český útočník se zkušenostmi s mládežnickými výběry naší země tráví nový ročník tuzemské nejvyšší soutěže na severu v dresu Jablonce. Odchovanec Jihlavy právě zelený trikot před časem vyměnil za ten sešívaný, ale díky velké konkurenci v Edenu se vrátil zpět na známou adresu, což se dá považovat za dobrý tah, neboť se mu střelecky daří.

Stanislav Tecl v dresu Jablonce ožil a výrazně mu pomáhá k potřebným bodům. Stalo se tak již v utkání s Duklou či Zlínem, nyní si bývalá tvář západočeské Plzně vyšlápla na Baník Ostrava. Na severu Moravy to byl právě Tecl, který poslal svůj tým do vedení již v desáté minutě.

Do poločasu Jablonec svůj náskok zvýšil ještě o jednu branku, ale po změně stran se dostali do hry domácí a nakonec se oba kluby musely smířit s dělbou bodů. Pro Tecla to však znamená další ligovou branku a jasný signál, že má stále co nabídnout. Jeho výkony by neměli přehlížet v Edenu, kde se trápí s produktivitou v koncovce.

Baník Ostrava - FK Jablonec 2:2 (0:1)
Branky: 78. Hrubý, 82. J. Šašinka - 4. Tecl, 63. Kysela. Rozhodčí: Berka - Wilczek, Moláček. ŽK: Masopust (Jablonec). Diváci: 6215.
Ostrava: Vašek - Pazdera, Pokorný, Šindelář, Granečný - Panič (38. Hlinka) - Mičola (54. J. Šašinka), Hrubý, De Azevedo, Sus (69. Stáňa) - Poznar. Trenér: Kučera.
Jablonec: Hrubý - Jankovič, Pernica, Hübschman, Hanousek - Masopust, V. Kubista, Trávník, Zelený - Považanec (62. Kysela) - Tecl (76. Doležal). Trenér: Klucký.